21.03.2017. Share

ОБАВЈЕШТЕЊЕ o обнови регистрације пољопривредних газдинстава

ОПШТИНСКА УПРАВА
ОДЈЕЉЕЊЕ ЗА ПРИВРЕДУ И ПОЉОПРИВРЕДУ

ОБАВЈЕШТЕЊЕ

ОБНОВА РЕГИСТРАЦИЈЕ ПОЉОПРИВРЕДНИХ ГАЗДИНСТАВА

Обавјештавамо носиоце комерцијалних и некомерцијалних породичних пољопривредних газдинстава који су уписани у регистар пољопривредних газдинстава (у АПИФУ-у), да изврше обнову регистрације газдинстава у што краћем временском периоду, а најкасније до 15. маја 2017.године.

Након изласка Правилника о условима и начину остваривања новчаних подстицаја за развој пољопривреде и села, ресорно министарство ће извршити први обрачун количина регресираног дизел горива.

Носиоци комерцијалних и некомерцијалних газдинстава који нису обновили регистрацију, неће моћи остварити право на регресирано дизел гориво у првом обрачуну.

Све додатне информације могу се добити у шалтер сали Општинске управе Градишка на шалтеру број 8 или путем телефона 051/810-408 и 051/810-344.